Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skipper

12. 5. 2008
  • Appaloosa nemá jméno
  • trochu kouše ale má rád děti
  • drezůra
  • 5 let
  • hřebec

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Veterinář:1x

Tak ahoj koníku. Tak co ???? změřim mu tep a teplotu .... vše je OK. Pak se mu kouknu na hlavu , jestli nemá něco s očim a s nosem. No nic nemá je trošku víc mýt oči. Pak mu prohlídnu celé tělo , jestli nemá otoky ale nic nemá je v pořádku ani nemá oteklé nohy , kopyta jsou v pořádku. Dám vám dyštak je nějaké vitámíny na srst a na svalstvo. Pak sem ho trochu promasírovala a to by také chtělo dělat častěji. Chtěla bych pochválit majitele a říci mu : koník je ve velice dobrém stavu a je o něj dobře postaráno

 

Kovář:0x

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Starání

(Edík, 3. 9. 2008 15:31)

Ahoj už sem u tebe dlouho nebyla promiň půjdem na projížďku a dostaneš pamlsek potom vykydám bobky a dám do žlabu oves a seno.Dám ti mrkev a jablko pak půjdeš na pastvu a ahoj !

kontrola

(spirit1994, 13. 5. 2008 19:31)

Tak ahoj koníku. Tak co ???? změřim mu tep a teplotu .... vše je OK. Pak se mu kouknu na hlavu , jestli nemá něco s očim a s nosem. No nic nemá je trošku víc mýt oči. Pak mu prohlídnu celé tělo , jestli nemá otoky ale nic nemá je v pořádku ani nemá oteklé nohy , kopyta jsou v pořádku. Dám vám dyštak je nějaké vitámíny na srst a na svalstvo. Pak sem ho trochu promasírovala a to by také chtělo dělat častěji. Chtěla bych pochválit majitele a říci mu : koník je ve velice dobrém stavu a je o něj dobře postaráno.

Věk+jméno koně

(Edík, 13. 5. 2008 14:36)

Věk : 5 let
Jméno koně : Skipper

Ahoj koníku !

(Editka P. , 13. 5. 2008 14:17)

Ahoj tak půjdeš na louku a já vykydám box,naleju čerstvou vodu a chvíli půjdu k tobě. Potom jdeš do boxu a já ti dám pamlsky : jablíčka,cukr a mrkev. Potom si ještě zaklušeš. Pak půjdeš a pěkně se napapáš :-) Ahoj !!!