Jdi na obsah Jdi na menu
 


Artice

13. 5. 2008
  • Artice
  • 6 let
  • miluje děti ale někdy kouše
  • těžký zápřach
  • klisna

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Vetík:1x

Tak ahoj koníku. Tak co ???? změřim mu tep a teplotu .... vše je OK. Pak se mu kouknu na hlavu , jestli nemá něco s očim a s nosem. No nic nemá je trošku víc mýt oči. Pak mu prohlídnu celé tělo , jestli nemá otoky ale nic nemá je v pořádku ani nemá oteklé nohy , kopyta jsou v pořádku. Dám vám dyštak je nějaké vitámíny na srst a na svalstvo. Pak sem ho trochu promasírovala a to by také chtělo dělat častěji. Chtěla bych pochválit majitele a říci mu : koník je ve velice dobrém stavu a je o něj dobře postaráno

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Starání

(Edík, 3. 9. 2008 15:35)

Ahoj půjdeš na louku,já ti dám pamlsky a půjdem trénovat ! a potom půjdem vyjížďku.Pak se vrátíme a dám ti pamlsek.Vykydám bobky,do žlabu dám oves čistou vodu a pohladím tě učešu a ahoj !

Starání

(Edík, 14. 5. 2008 14:18)

Ahoj tak půjdeš na louku a já vykydám box,naleju čerstvou vodu a chvíli půjdu k tobě. Potom jdeš do boxu a já ti dám pamlsky : jablíčka,cukr a mrkev. Potom si ještě zaklušeš. Pak půjdeš a pěkně se napapáš :-) Ahoj !!!

kontrola

(spirit1994, 13. 5. 2008 19:34)

Tak ahoj koníku. Tak co ???? změřim mu tep a teplotu .... vše je OK. Pak se mu kouknu na hlavu , jestli nemá něco s očim a s nosem. No nic nemá je trošku víc mýt oči. Pak mu prohlídnu celé tělo , jestli nemá otoky ale nic nemá je v pořádku ani nemá oteklé nohy , kopyta jsou v pořádku. Dám vám dyštak je nějaké vitámíny na srst a na svalstvo. Pak sem ho trochu promasírovala a to by také chtělo dělat častěji. Chtěla bych pochválit majitele a říci mu : koník je ve velice dobrém stavu a je o něj dobře postaráno.