Jdi na obsah Jdi na menu
 


chetty

11. 5. 2008
  • Chetty
  • 5 let
  • pracovitý a přátelský
  • parkur
  • hebec

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trenér

(Leo, 12. 5. 2008 17:38)

je to moc ale moc velikej šikula a jeho majitel taky při tréninku jím to šlo skvěle trénovali jsme parkur

vyjíždka + trénink + péče

(spirit1994, 12. 5. 2008 16:56)

Ták. Půjdu ti dát ranní papu a pak ti vyčistím stáj. Ty jsi moc v ní nebyl tak musim u výběh. Pak až ho dočistim zavřu ho a zametu před stájema. Potom si vemu ohlávku ale položim jí a chytnu tě bez ohlávky. Potom si tě přivedu a pak ti jí nandám. Vyčistim tě prvně hřbílkem , potom jemným kartáčem. Potom nohy rejžákem a kopyta kopytákem. hřívu a ocas ti učešu a ocas ti svážu do zaplejtaného copu. Potom si vemu ručník a utřu tě s ním ale hlävne oči a nos. Potom uklidim čištění a osedlám tě. Pudeme trénovat na jízdárnu. Poté ti sundám sedla a já se pudu naobědvat. Zase přijdu a trochy tě vemu jemným kartáčem. Pak tě zas osedlám a vyjedeme na vyjíždku do lesa. Vezmeme to tak na 1:30 hodky. Budeme klusat a cválat. Na cestě kde jsou překážky si je přeskočíme. Potom až se vrátíme vysušim tě a pomazlíme se. Pak ti dám večeři a seno. Pustim tě do výběhu a umeju udidlo. Pak trochu promažu sedlo a uzdečku a pudu je uklidit. Dám ti pusu a rozloučíme se.

péče + vyjíždka

(spirit1994, 11. 5. 2008 19:32)

Vyjedeme si na vyjíždku. Pojedeme na náš tajuplný palouček, Který je skrytý za stromama. Budeme klusat a cválat. Tam si postavíme překážky a budeme trénovat na závody. Potom až si zaskáčeme obejdeme okruh a vycváláme si dračí horu a pak po strmé zárořní pěšině sejdeme dolů a v ůdolí si zkusíme prodloužený klus. Sesednu a necham tě napít z potůčku. Pak zase nasednu a vyrazíme podél potoka až k rybníku. Tam sundám sedlo a trochu si zaplavem. Vyndám si deku a pak tě přivážu, aby si uschnul. Pak tě osedlám a vyrazíme nazpátek. Pojedeme už většinou v kroku a klusu. Až dorazíme domů dám ti pořádnou papu a taky odměnu. Ještě vyklidim stáje a výděh. Vyměnim vodu a zametu. Pak naskládám seno do sítě akaždému dám jednu sít do stáje. Poté zametu sedlovnu a promažu výstroj. Srovnám lopatya všechno náčiní. vymeju kolečko a čištění vyčistim. Pak ještě uklidim šatnu a i žrádelnu. Koupila jsem lněné semínko, oves, řepné řízky a nejaké pamlsky. taky jsem koupila jablíčka, mrkve a usušila chleba. to vše jsem roztrídila a dala do správných kbelíků. pak jsme se rozloučili a já jsem šla domů.

trénink

(Leo, 11. 5. 2008 16:40)

ahoj nechceš potrénovat parkur

péče

(spirit1994, 11. 5. 2008 13:33)

Aho. Tak co jak se ti tu líbí ??? no asi hodně už zas řádíš. ATk se pojedeme projet a pak budeme něco cvičit v jízdárně. No a pak ti dám papu.